GKS Lotnik Twardogóra - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Witamy na oficjalnej stronie zespo?u juniorów starszych dru?yny GKS LOTNIK Twardogóra
  • Aktualności:
  • 2015-10-07 Brak zwycięstw
  • 2015-10-07 Bolesna porażka
  • 2015-10-07 Remis
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Plon Gądkowice - Wiwa Goszcz 0:7
  • Polonia Bielany Wrocławskie - Lider Borów 1:6
  • Forza Wrocław - Barycz Milicz 3:4
  • Polar Wrocław - Strzelinianka Strzelin 0:8
  • Polonia Jaszowice - Polonia Wrocław 2:1
  • Piast Żmigród - Skra Wojnowice
  • GKS Kobierzyce - Orzeł Pawłowice

Wiwa- Lotnik
Ładowanie...

pon.

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. damiankocemba 6

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

herb FC Wrocław Academy
herb Lotnik Twardogóra
FC Wrocław Academy   Lotnik Twardogóra

2010-10-23, 11:00

Czas spotkania: 90 min.

Do Wrocławia przyjechaliśmy z lekkim spóźnieniem, które spowodowane było utrudnieniami na drodze, przez co nie mieliśmy zbytnio czasu na rozgrzanie się.

I połowa
Gospodarze bardzo dobrze rozpoczęli spotkanie, przeprowadzali groźne sytuacje, lecz ani nasz bramkarz, ani obrońcy nie dali się zaskoczyć rywalom. Po atakach na naszą bramkę do piłki dochodzą Lotnicy, którzy przeprowadzają groźną sytuacje. Grabowski dostaje piłkę i zmusza bramkarza gospodarzy do błędu wymijając go. Na przeszkodzie do zdobycia bramki stanęła mu tylko pozycja na jakiej się znajdował(bardzo ostry kąt). Następna akcja była już jednak bardziej szczęśliwa dla nas. Do piłki dochodzi świetnie spisujący się tego dnia Grabowski, który wysuwa futbolówkę na prawe skrzydło Kardze, ten popisuje się świetną techniką i znakomicie dośrodkowuje piłkę tuż pod nogi Grabowskiego. On zaś otwiera wynik spotkania. Zawodnicy Academy spięli się i zaczęli przeprowadzać niebywale groźne sytuacje. Po niespełna 10 minutach od pierwszej bramki zawodnik gospodarzy śle piłkę w światło bramki, jednak znajduje się tam nasz pomocnik Reszel, który ratuje nas od utraty gola wytrącając piłkę z bramki, za co otrzymuje czerwoną kartkę. Sędzia dyktuje rzut karny. Do piłki podchodzi zawodnik rywali, który wie, że ma trudne zadanie, a mianowicie pokonanie naszego bramkarza, Jarząba. Jak widać zadanie to go przerosło, gdyż został wyczuty przez bramkarza, który piękną paradą wybronił piłkę posłaną w prawy róg bramki. Gramy dalej bez jednego zawodnika. Do przerwy utrzymujemy się przy prowadzeniu.

II połowa
Druga połowa również z przewagą gospodarzy, Ci sklejają wiele dobrych sytuacji, lecz brakuje im wykończenia. My natomiast odpowiadamy kontrą, a dokładniej Grabowski otrzymuje piłkę wybitą przez naszych obrońców i wymijając obrońców rywala wychodzi na pozycję sam na sam. Bramkarz wiedział jednak jak kończą się takie pojedynki z naszym snajperem i zdesperowany nieczysto odbiera piłkę naszemu zawodnikowi, za co sędzia wręcza mu czerwoną kartkę oraz dyktuje rzut wolny. Do piłki podchodzi T.Witiw, który zbyt lekko uderza piłkę. Gra toczy się dalej. Znów gospodarze groźnie wymieniają się piłką pod naszą bramką. W końcu odebraliśmy piłkę i ruszamy z kontrą. Znów Grabowski dostaje piłkę i wymijając obrońców rywala wychodzi na wprost bramkarza. Bramkarz próbował pokrzyżować mu plany, lecz na nic, bo odzyskujący formę Maniek pewnym strzałem podwyższa prowadzenie ekipy z Twardogóry. Po tym trafieniu gospodarze rzucili się z  bardzo groźnymi sytuacjami. W końcu po błędzie naszego obrońcy piłkę przejmuje zawodnik gospodarzy, Chodkiewicz, który umieszcza piłkę w rogu bramki. Dalej sytuacja nie zmienia się na boisku, ciągłe ataki gospodarzy i sporadyczne kontry gości. Nadchodzi 90 minuta. Sędzia dolicza 6 minut dodatkowej gry. Wciąż groźnie pod naszą bramką. W końcu w 94 minucie po strzale zawodnika Academy Malinowski wybija piłkę z pod rąk Jarząba, ten zdołał jedynie zmienić jej tor lotu, ta zaś trafia do niepilnowanego wrocławiaka, Chodkiewicza który wyrównuje wynik na 2:2. Do końca spotkania wynik pozostaje bez zmian.

herb Lotnik Twardogóra Informacje o kadrze Lotnik Twardogóra

1. Przemysław Jarząb
2. Michał Stelmach  zmiana 82" Patryk Wieczorek
3. Radosław Malinowski (C)
4. Rafał Myśliwiec
5. Szymon Kubera
6. Maciej Lizak  (1 asysta)
7. Szymon Reszel czerwona kartka
8. Tomasz Witiw  zmiana 87" Dawid Domian
9. Tomasz Karga  (1 asysta) ??ta kartka  zmiana 35" Michał Lotka
10. Marcin Grabowski bramka bramka
11. Kamil Leszczyński  zmiana 45" Patryk Witiw

Oceny zawodników »

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Brak aktywnych ankiet.

Lotnik Twardogóra - Plon Gądkowice