GKS Lotnik Twardogóra - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Witamy na oficjalnej stronie zespo?u juniorów starszych dru?yny GKS LOTNIK Twardogóra
  • Aktualności:
  • 2015-04-19 Bezbramkowe derby
  • 2015-04-19 Remis
  • 2015-03-14 Wygrana na początku rundy rewanżowej
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Lotnik Twardogóra - Wiwa Goszcz 0:0
  • Barycz Milicz - Polonia Bielany Wrocławskie 2:2
  • KS Łozina - Piast Żmigród 3:3
  • GKS Kobierzyce - Pogoń Oleśnica 3:4
  • Forza Wrocław - Pogoń Syców 3:0
  • Czarni Jelcz Laskowice - Polonia Środa Śląska 0:3
  • UKS Lider Borów - MKS Ślęża Sobótka 2:0
  • Orzeł Pawłowice - Strzelinianka Strzelin 2:0
  •        

Logowanie

Najnowsza galeria

Wiwa- Lotnik
Ładowanie...

Kalendarium

25

04-2015

sobota

26

04-2015

niedziela

27

04-2015

pon.

28

04-2015

wtorek

29

04-2015

środa

30

04-2015

czwartek

01

05-2015

piątek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 7, wczoraj: 132
ogółem: 1 077 673

statystyki szczegółowe

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. MichalN97 6

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki drużyn

Informacje o drużynie: Lotnik Twardogóra

herb
Gminny Klub Sportowy "LOTNIK" Twardogóra


Rok założenia: 1945
Barwy: Niebiesko-biało-czerwone
Adres: ul. Sportowa, 56-416 Twardogóra
Stadion: "Stadion miejski w Twardogórze"
Prezes: Edward Dzikowski
Trener: Jan Nowak
www: www.lotniktwardogora.futbolowo.pl
 


Statystyki zbiorcze drużyny

  Mecze Wygrane Remisy Porażki Pkt. Bramki Bilans
WSZYSTKIE SPOTKANIA 30 11 7 12 40 58-55 3
SPOTKANIA U SIEBIE 15 4 3 8 15 23-30 -7
SPOTKANIA WYJAZDOWE 15 7 4 4 25 35-25 10


Statystyki spotkań drużyny

Kolejka Gospodarz Gość Wynik
1 Lotnik Twardogóra KS Żórawina 3:3
2 GKS Kobierzyce Lotnik Twardogóra 3:3
3 Lotnik Twardogóra Czarni Jelcz Laskowice 1:5
4 Lotnik Twardogóra Barycz Sułów 4:1
5 Orzeł Prusice Lotnik Twardogóra 1:2
6 Lotnik Twardogóra Polonia Jaszowice 0:1
7 Polonia Środa Śląska Lotnik Twardogóra 0:2
8 Lotnik Twardogóra Strzelinianka Strzelin 0:0
9 Widawa Bierutów Lotnik Twardogóra 1:1
10 Lotnik Twardogóra MKP Wołów 3:1
11 FC Wrocław Academy Lotnik Twardogóra 2:2
12 Lotnik Twardogóra Piast Żerniki - Wrocław 0:1
13 Piast Żmigród Lotnik Twardogóra 2:1
14 Lotnik Twardogóra Energetyk Siechnice 1:2
15 KP Brzeg Dolny Lotnik Twardogóra 2:5
16 KS Żórawina Lotnik Twardogóra 1:2
17 Lotnik Twardogóra GKS Kobierzyce 3:1
18 Czarni Jelcz Laskowice Lotnik Twardogóra 0:0
19 Barycz Sułów Lotnik Twardogóra 2:7
20 Lotnik Twardogóra Orzeł Prusice 0:2
21 Polonia Jaszowice Lotnik Twardogóra 3:1
22 Lotnik Twardogóra Polonia Środa Śląska 1:1
23 Strzelinianka Strzelin Lotnik Twardogóra 0:4
24 Lotnik Twardogóra Widawa Bierutów 1:2
25 MKP Wołów Lotnik Twardogóra 3:0
26 Lotnik Twardogóra FC Wrocław Academy 1:5
27 Piast Żerniki - Wrocław Lotnik Twardogóra 1:0
28 Lotnik Twardogóra Piast Żmigród 1:5
29 Energetyk Siechnice Lotnik Twardogóra 4:5
30 Lotnik Twardogóra KP Brzeg Dolny 4:0


Statystyki bramek

  Wszystkie U siebie Na wyjeździe
  Ilość Średnia Ilość Średnia Ilość Średnia
Strzelone gole 58 1.93 23 1.53 35 2.33
Stracone bramki 55 1.83 30 2.00 25 1.67


Podsumowanie drużyny

  Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki
RAZEM 11 (36.67%) 7 (23.33%) 12 (40.00%) 58 - 55 [3]
U SIEBIE 4 (26.67%) 3 (20.00%) 8 (53.33%) 23 - 30 [-7]
WYJAZD 7 (46.67%) 4 (26.67%) 4 (26.67%) 35 - 25 [10]


Wyszukiwarka

Reklama

Zegar

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ankiety

Kto był najlepszym zawodnikiem Lotnika w rundzie jesiennej ?

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 21
Lotnik Twardogóra - Barycz Milicz
Strzelinianka Strzelin - UKS Lider Borów
Wiwa Goszcz - KS Łozina
MKS Ślęża Sobótka - Polonia Bielany Wrocławskie
Polonia Środa Śląska - Orzeł Pawłowice
Pogoń Oleśnica - Forza Wrocław
Piast Żmigród - GKS Kobierzyce
Czarni Jelcz Laskowice - Pogoń Syców

Ostatnie spotkanie

Lotnik TwardogóraWiwa Goszcz
Lotnik Twardogóra 0:0 Wiwa Goszcz
2015-04-18, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 20
Lotnik Twardogóra 0:0 Wiwa Goszcz
Barycz Milicz 2:2 Polonia Bielany Wrocławskie
KS Łozina 3:3 Piast Żmigród
GKS Kobierzyce 3:4 Pogoń Oleśnica
Forza Wrocław 3:0 Pogoń Syców
Czarni Jelcz Laskowice 0:3 Polonia Środa Śląska
UKS Lider Borów 2:0 MKS Ślęża Sobótka
Orzeł Pawłowice 2:0 Strzelinianka Strzelin

Statystyki drużyny